Hakkımızda

Gos Landing Gear

Geçgel Makine 1981 yılında takım tezgâhları üretmek üzere Konya’da kurulmuştur. 1981 yılından bugüne kadar, yaptığı Ar-Ge çalışmaları ve mühendislik bilgileri ile kendini sürekli geliştirmiş, sektörünün öncü firmalarından biri olmuştur.

Her geçen gün kendini yenileyen, daha kaliteli ürün ve ekipmanlar üreten, çok çeşitlilik esasına dayanan bir vizyona sahip olan firmamız 2008 yılında pazar taleplerini göz önünde bulundurarak Geçgel Metal Ltd. Şti.’ni kurmuştur. Geçgel Metal dövme parçalar ve dorse ekipmanları üzerine yapılanmış fren S kam mili ve dövme civatalar ile üretimine başlamıştır. 2013 yılında “GOS” markası ile dorseler ve römorklar için park ayakları üretmeye başlamıştır.

Bugün Konya Organize Sanayi Bölgesinde en yeni teknolojik ekipmanları ile 8.000m² açık, 5000m² kapalı alana sahip fabrikasında dorseler ve römorklar için ekipmanlar üretmeye devam etmektedir.

Kendi bünyesinde dökümhanesi, dövme hattı, en son teknoloji CNC tezgahları, kaynak otomasyon hatları ve boya ünitesi ile entegre bir üretime sahip olan Geçgel Metal kurulduğu günden bugüne sürekli gelişim anlayışından asla taviz vermemiş ve birçok alanda sektöründe takip edilen firma olmuştur. Her zaman müşteri memnuniyeti ve zamanında teslim odaklı çalışan firmamız sahip olduğu en son teknoloji kalite kontrol laboratuarı ile kalite garantisini en üst düzeye çıkartmıştır.

Geçgel Metal, AR-GE yapısı ve mühendislik çalışmaları ile dorse ve römork ekipmanlarında en üst düzeye ulaşmak için çalışmaktadır. Üretmiş olduğu ürünlerin %40’ını 30’dan fazla ülkeye ihraç eden firmamız geniş pazarlama ağı ile sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmakta ve dorse ekipmanlarında dünyanın önde gelen firmaları arasına girmeyi hedeflemektedir.

GosKurumsal