Dövme Dişliler

Dişli Sisteminin her elemanı Dövme Prosesi ile üretilmiş olup mekaniksel ilişkide karşılaşılan kırılma ya da kesme hataları ortadan kaldırılmıştır.

Yekpare Dış Profil

Ürünümüzde dış gövdeyi oluşturan profil dikişsiz olarak solid bir yapıya sahip olması nedeniyle dayanım değerlerine olumlu yönde etki etmektedir.

Özel Plastik Malzemeler

Plastik aksamların ihtiva ettiği özel pigmentler sayesinde kırılma ve darbelere karşı dayanıklılık sağlanmıştır. Bu sayede ürünün çalışmasını paslanma ve yıpranma
gibi olumsuz koşulları ortadan karldırarak ürün ömrü uzatılmıştır.

Özel Dişli Gresi

Ürünlerimizde dayanım aralığı -25/+278°C olan dişliler özel imal edilmiş gres kullanılmaktadır. Bu gres sayesinde dişlilerin ömrü çok daha uzun olmaktadır.

Kaynak Proses Üstünlüğü

Kaynak prosesinde kullanılan özel sinerjik kaynak makineleri sayesinde kaynak dikişlerinin homojenik ve optimum nüfuziyet altında çalışmasını sağlayarak ürünlerimizin montaj dayanım performansları en üst düzeye çıkartılmıştır.

Çinko Fostat Kaplama

Üretim hattımız içerisinde bulunan tam otomatik boya hattımızda, ürünleri boyadan önce çinko fostat kaplama yapıyoruz. Bu kaplama sayesinde boyanın ömrü nüfuziyeti
artarak, paslanmaya karşı ürünün ömrü uzatmaktadır.

Dış Dişlilerin Paslanmasına Karşı Kaplama

Dışarı ile temas eden dişlilere paslanmaya karşı özel kaplama yapıyoruz. Bu sayede dişlilerin kırılması ve aşınması önlenmektedir.

Daha Kolay Kullanım

Mevcut dişlilerin GOS üretim tekniği ile oluşturulan özel dişli modülleri ile mekaniksel geçişlerde kolaylık sağlanmıştır. Ayrıca üretilen bu modül tekniği ile sistemin yerden yükseltilmesi işlemi için DAHA AZ kuvvetle daha yüksek çalışma aralığı sağlanmıştır.

GosNeden GOS?